Poľnohospodárstvo a lesníctvo
Ing. Tomáš Peti
Služby poskytované v lesníctve
- Obec
- Zemplínske Hradište
- Od roku
- 2006
- IČO
- 43 366 929
Ing. Tomáš Peti
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 076 01 Zemplínske Hradište
- Na trhu od
- 6. októbra 2006
- IČO
- 43 366 929
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 02.40)
- Služby poskytované v lesníctve
Podnikanie v číslach
- 20
- rokov na trhu
- 2006
- rok vzniku
- 22
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ing. Tomáš Peti
Ing. Tomáš Peti – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zemplínske Hradište. Podniká od 6. októbra 2006.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania tvorí 22 položiek, napríklad vykonávanie výškových prác, demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu a maliarske, natieračské a sklenárske práce.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Tomáš Peti
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 366 929
- Dátum vzniku
- 6. októbra 2006
- Miesto podnikania
- 076 01 Zemplínske Hradište
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trebišov, vložka č. 870-11092
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 02.40)
- Služby poskytované v lesníctve
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ing. Tomáš Peti zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 22 položiek.
-
Vykonávanie výškových prác
-
Demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu
-
Maliarske, natieračské a sklenárske práce
-
Čistiace a upratovacie práce
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
Zobraziť všetkých 22 položiek predmetu činnosti
- Vykonávanie výškových prác
- Demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu
- Maliarske, natieračské a sklenárske práce
- Čistiace a upratovacie práce
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- Reklamná a propagačná činnosť
- Sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností
- Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín gumových a kobercových
- Montáž sadrokartónu
- Fotografické služby
- Poskytovanie telekomunikačných služieb - sprostredkovanie prístupu do siete internet a dátovej služby prenosu hlasu prostredníctvom siete internet bez využívania obmedzených zdrojov
- Poskytovanie telekomunikačných služieb v oblasti prenosu dát, zriaďovanie, prevádzkovanie a prenájom rádiových zariadení a rádiových počítačových sietí
- Poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)
- Poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)
- Grafické práce
- Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva
- Vedenie účtovníctva
- Prekladateľské a tlmočnícke služby
- Rganizovanie kurzov, školení a seminárov
- Kancelárske a sekretárske služby
- Aplikácia ochranných nástrekov kovových a nekovových konštrukcií
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ing. Tomáš Peti?
Miesto podnikania je v obci 076 01 Zemplínske Hradište.
Čím sa Ing. Tomáš Peti zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vykonávanie výškových prác; demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu; maliarske, natieračské a sklenárske práce; čistiace a upratovacie práce.
Aké je IČO – Ing. Tomáš Peti?
IČO je 43 366 929.
Odkedy podniká Ing. Tomáš Peti?
Podnikanie začalo 6. októbra 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.